Futsal I.o U17- Felsőház

13230864_1302599443103490_1367020233_oMVFC BerettyóújfaluRába ETO Győr  1-14 (1-6)

2016.05.08

Pálfi István rendezvénycsarnok, Berettyóújfalu

Az U17-es bajnokság 9.fordulójában csapatunk elszenvedte szezonbeli eddigi legnagyobb vereségét, Győr csapatával szemben. A Győriek hamar a csapatunk tudtára adták, hogy győzni jöttek Berettyóújfaluba, és rangadóhoz méltóan kezdték a találkozót, az első pillanattól kezdve letámadtak és a mi térfelünkön próbáltak labdát szerezni. A harmadik percben egy egyéni hibából meg is szerezték a vezetést, amit pár másodpercen belül, középkezdést követően meg is dupláztak. Rengeteg hibával játszottak fiataljaink, amit a Győr könyörtelenül kihasznált, 16. percben már hat gólos volt a fölényük. A szépítő találatra egész a huszadik percig kellett várni, egy kidolgozott akció végén Szabó Tibor volt eredményes. A Győriek a szünet után ugyanúgy folytatták a gólgyártást, nekünk sajnos nem sikerült találatot szereznünk, csak helyzetekig jutottunk. A mérkőzés végeredménye 14-1 lett.