Gólszegény meccsen múlta felül a címvédő MVFC csapatát Madarász János alakulata.

Rangadót vívott a férfi futsal NB I. 16. fordulójában az MVFC-Berettyóújfalu: Turzó József tanítványai a Veszprém otthonába látogattak a hét elején.

Az őszi szezonhoz hasonlóan ezúttal is a veszprémiek kerültek ki győztesen a párharcból, az októberi 5–3-as siker után ezúttal 2–1-re múlták felül a hajdúságiakat.

Egy találat esett csupán az első félidőben, az is csak a végén, a 17. percben Tatai szerzett vezetést a hazaiaknak. A szünet után is záporoztak a lövések, mindkét kapusnak bőven akadt védeni valója. Aztán a 33. minutumban Boromisza Dániel kapásból a hálóba bombázott, ezzel már 2–0 volt az állás a Veszprémnek. Egyből utána szépített a Mezei-Vill, Nagy Tamás talált be, ezzel visszahozva a meccsbe az újfaluiakat. A hajrában is rohamozott az MVFC, újabb gólt azonban már nem tudott szerezni, így 2–1-re a Madarász-alakulat győzött.

Trencsényi Jánosék pénteken újra „bevetésen lesznek”, a Rubeola FC Csömör látogat 19.30-tól a Pálfi István Rendezvényközpontba.

forrás: haon.hu