MVFC  –   Győr      6-2 (4-2)

MVFC: László, Karmazsin Z, NagyB, Békési, NagyT, Csere: Kovács, Jakab, Nedeczky, Gyüre, Mező R

Győr: Barros, Farkas, Jakatics, Kellner, Kiss

Csere: Trencséni, Sárközi, Kulcsár

Ebben a fordulóban botlottak a vetélytársak így esély nyílhatott akár a bajnoki cím megszerzésére is. Ehhez a Győr csapatát kellet minél nagyobb különbséggel legyőznünk. A csapatunkból hiányzott a két eltiltott Mező és Szabó viszont visszatért Nagy és Karmazsin. A mérkőzést ragyogóan kezdte a csapat, de több helyzetet is elpuskázott. Egészen a 4. percig kelet várni az első gólunkra, amit Karmazsin szerzett majd kisvártatva Békési is betalált (2-0). A Győr Sárközi góljával szépített, de nem sokáig örülhettek, mert Békési és Nagy Tamás (Derecskei légió) is betalált (4-1). A félidő hajrájában egy eladott labdát követően Sárközi újabb gólt szerzett ezzel kialakítva a 4-2-es félidei eredményt.

A második félidő rögtön Nagy góllal kezdődött magabiztossá téve ezzel az előnyünket (5-2). A vendégek nem találtak fogást a csapatunk védekezésén, és ha helyzetbe is kerültek László tökéletesen oldotta meg a feladatát. A támadásainkban benne volt a gólveszély, de egészen a 31. percig kellet várni az újabb gólra, amit ismét Nagy Bence szerzett (6-2). A Győr rögtön vészkapus játékba kezdett, de kisebb hibáktól eltekintve jól álltuk a sarat. Több gólszerzési lehetőségünk is adódott, de nem tudtunk betalálni az üres kapuba sem. Így maradt a 6-2-es végeredmény.

Szitkó Róbert: Mivel mérkőzés előtt tudtuk, hogy a Haladás kikapott jó lett volna öttel nyerni, de sajnos nem sikerült pedig a lehetőségeink megvoltak. A helyzetünk így is biztató, mert két fordulóval ezelőtt úgy tűnt nincs esélyünk a bajnoki címre, most pedig ha Szombathelyen kettővel tudunk nyerni egy jó csapat ellen akár bajnokok is lehetünk.