Női Futsal NB II Kelet 6. forduló

A mérkőzés elején a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést és ennek meg is lett az eredménye hiszen a 6. percben az oldalvonal mellől Fekete Henrietta lőtte ki a jobb alsó sarkot. Szerencsére nemsokára rá jött a válasz. Donkó Szilvia értékesített egy kipattanó lövést, de sajnos ezzel még nem ért véget az első félidő hiszen a hajrában egy védelmi hibát kihasználva Szűcs Éva ismét vezetéshez juttatta csapatát. Így 2:1-es hazai vezetéssel vonulhattak az öltözőbe a csapatok. A második félidőben agresszívebb játékot mutatott a Mezei-Vill, bár ez még az elején gólokban nem mutatkozott meg, a 35. percben már góllá érett. Egy szép támadást követően Petrik Szilvia talált az ellenfél kapujába (2:2). A hátralévő néhány percben még maradtak ki lehetőségek mindkét oldalon, de több gól már nem született, így igazságosnak mondható döntetlennel ért véget a találkozó.

Trencsényi János a csapat edzője így nyilatkozott a meccsről:

Küzdelmes mérkőzésen, sokszor kapkodó játékkal és sok hibával játszottunk. Azt gondolom, hogy reális eredmény született.