Nyírgyulaj KSE – MVFC Berettyóújfalu 4-5

2019. október 16. szerda 18:00

Nyírbátori Sportcsarnok

150 néző

Az második és a harmadik helyen álló csapat küzdött egymással szerda este Nyírbátorban.

Az első félidőben igen hamar – egy gyors hajrát követően –  a Nyírgyulaj talált be a Mezei kapujába (1-0). Majd a 11. percig kellett várni, míg az MVFC szépített. Diece szerzett gólt (1-1). Felgyorsultak az események a következő percben Diece keresztbe passzolta a labdát Szabó Péternek, aki rábombázott a kapura, de sikertelenül, majd Rábl János segített be, aki bekényszerítette a labdát az ellenfél hálójába (1-2). Nem sokáig örülhetett viszont a Mezei, ugyanis Kondás Kristóf  megszerezte a Nyírgyulaj második gólját (2-2). Diece párharcából szabadrúgást ítélt a bíró, amit Gál István egy szemet gyönyörködtető variációból tudott értékesíteni (2-3).

A második félidő 6. percében Sid szögletrúgásból újabb bomba gólt szerzett (2-4).  Ezután Gál István talált be (2-5)  A 14. percben Siska Gergő volt eredményes (3-5).  A második félidő végén a Nyírgyulajiak vészkapus játékkal próbáltak felülkerekedni, ami hellyel közel sikerült is,  2 perccel a vége előtt szépítették az eredményt(4-5). Így lett a végeredmény 4-5.