Nem szerzett pontot az MVFC-Berettyóújfalu a férfi futsal NB I. 14. fordulójában: múlt hét végén a Haladás látogatott a Pálfi István Rendezvénycsarnokba, és győzte le a Mezei-Vill csapatát 4–1-re.

logo-adminMVFC-Berettyóújfalu – eg_kislogo_kep.aspSwietelsky-Haladás VSE 1-4 (0-2)

Berettyóújfalu, 300 néző

Vezette: Viczián, Medes (Flinta).

Berettyóújfalu: Tihanyi – Rábl, Gál, Trencsényi, Szabó

Csere: Nagy D., Magyar, Kovács, Nagy I. Mezei, Harmati, Nagy D., Kondás, László. Játékos-Edző: Trencsényi János és Moga Flavius Lorant

HVSE: Matyi – Vidák, Sipos, Gyurcsányi, Hegyesi

Csere: Tyukász (kapus), Halmos, Németh E., Öreglaki, Hajmási, Horváth P., Bencsik

Edző:Turzó József.

Gól: Gál (39.), ill. Hajmási (17.), Vidák 2 (19., 35.), Hegyei (23.).

A Hali edzője immár az a Turzó József, aki éveken át irányította az Újfalut – az események fényében igazi presztízscsatára volt kilátás a felek között.

7A mérkőzés elején inkább a küzdelem dominált, csak a szünet előtt indult be a gólgyártás. A 18. percben Hajmási Milán szerzett vezetést a vendégeknek, az előnyt pedig rögtön utána Vidák Balázs duplázta meg. A második játékrész elején ismét betaláltak a szombathelyiek, akik a 36. minutumban már 4–0-ra vezettek. A hajrában Gál István szerzett egy szépítő találatot, ami azt jelentette, hogy 4–1-re tudott nyerni a Haladás.